Silver partner
5
Місяців досвіду
5
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
26
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 місяць тому
Я ріелтор, який допомагає знайти “свою” нерухомість — спокійно, чесно й без зайвого стресу. Поруч на кожному етапі угоди

I’m a real estate agent who helps you find your place — calmly, honestly, and without unnecessary stress. I’m by your side at every step of the deal.

Продаж паркомісць (8)

  • PRIMES
    50 000 $
    2 174 $/м²

    Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 43

    паркомісце
    23 м²
    1 міс. тому
    Продаж паркомісця 22,5 м² ЖК «Новопечерська Вежа» Пропонується до продажу просторе паркомісце площею 22,5 м² у підземному паркінгу сучасного житлового комплексу Новопечерська Вежа у місті Київ. Місце має зручне розташування, що дозволяє комфортно паркувати як великий автомобіль, так і додатково розмістити мотоцикл або організувати зону зберігання. Переваги: підземний паркінг із цілодобовою охороною контроль доступу та відеоспостереження зручний заїзд та широкі проїзди сухе та безпечне приміщення прямий доступ до ліфта Ідеальний варіант для мешканців комплексу або інвесторів — у цьому ЖК завжди високий попит на паркомісця. Телефонуйте — надам деталі та організую перегляд!
    Рієлтор
  • PRIMES
    40 000 $
    3 077 $/м²

    Джона Маккейна вул. (Івана Кудрі), 7

    паркомісце
    13 м²
    1 міс. тому
    Продаж зручного паркомісця у підземному паркінгу ЖК Central Park Площа 12,5м2
    Рієлтор
  • PRIMES
    58 000 $
    2 231 $/м²

    Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 16

    паркомісце
    26 м²
    2 міс. тому
    #6187 Продаж паркомісця в ЖК Новопечерські Липки Просторий паркомісце у новій чергзі. Місце розраховане на дві машини. Ліфт у паркінг. Цілодобова охорона. «Новопечерські Липки» - квартал бізнес-класу, який розроблений для зручності його мешканців та продумань до кожної деталі. Унікальність багатофункціональної наповненості та розвиненої інфраструктури дають змогу комфортно проживати, не залишаючи це «місто в місті». По праву вважається найзеленішим кварталом Києва, який гідно прикрашає Печерський район, з найрозвиненішою інфраструктурою, що включає торгові, розважальні, спортивні, освітні та соціальні об'єкти.
    Рієлтор
  • PRIMES
    40 000 $
    1 026 $/м²

    Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 15-Б

    паркомісце
    39 м²
    2 міс. тому
    Пропонується на продаж паркомісце в житловому комплексі «Новопечерські Липки». Будинок 15-Б -2 рівень загальна площа 39.5м2 «два паркомісця, розташовані одне за одним» паровозиком. з цілодобовою охороною та зручним заїздом. ЖК «Новопечерські Липки» заслужено вважають одним із найпрестижніших житлових комплексів України. Він створений за сучасною європейською концепцією та вирізняється високим рівнем сервісу. На території комплексу передбачена вся необхідна інфраструктура для комфортного життя: SPA-салон, преміальний фітнес-клуб Gymmaxx із власним басейном, спортивні й дитячі майданчики, футбольне поле, кафе та ресторани, кондитерські, магазини, банківське відділення, аптека, хімчистка, ди...
    Рієлтор
  • PRIMES
    35 000 $
    2 188 $/м²

    Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 37/1

    паркомісце
    16 м²
    2 міс. тому
    Продаж Паркомісця ЖК Престиж Холл
    Рієлтор
  • PRIMES
    41 000 $
    2 733 $/м²

    Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 9-2

    паркомісце
    15 м²
    2 міс. тому
    У продаж пропонується велике паркувальне місце у ЖК White Lines . Місце велике та широке, перед місцем є місце у вигляді трикутника для зберігання різних речей, наприклад зимової резини. Місце знаходиться недалеко від заїзду і Ліфтів. Чекаємо вас на перегляд у зручний для вас час.
    Рієлтор
  • PRIMES
    55 000 $
    2 750 $/м²

    Євгена Гуцала пров. (Кутузова), 1

    паркомісце
    20 м²
    2 міс. тому
    Продаеться паркомісце в ЖК Cardinal ,20 м2 Має свою зарядну станцію
    Рієлтор
  • PRIMES
    55 000 $
    2 750 $/м²

    Євгена Гуцала пров. (Кутузова), 28А

    паркомісце
    20 м²
    2 міс. тому
    #33510 Продаеться паркомісце в ЖК Cardinal ,20 м2 Має свою зарядну станцію ЖК має досить зручну транспортну розв'язку. Розташування будинку дозволяє дуже швидко дістатися до центру столиці, як на власному авто, так і на громадському транспорті. До найближчих станцій метро «Палац Україна» та «Олімпійська» дійти можна всього лише за кілька хвилин.ЖК має досить зручну транспортну розв'язку. Розташування будинку дозволяє дуже швидко дістатися до центру столиці, як на власному авто, так і на громадському транспорті. До найближчих станцій метро «Палац Україна» та «Олімпійська» дійти можна всього лише за кілька хвилин.Власники автомобілів залишаться задоволеними дворівневим підземним паркінгом. Тер...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.